Вступ на базі 9 класів Спеціальність 143 «Атомна енергетика»

Код, назва спеціальності: 143 «Атомна енергетика»

Освітня програма: монтаж і експлуатація теплоенергетичного устаткування атомних електростанцій»

Освітньо-кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст

Кваліфікація: технік-теплотехнік

Форма навчання: денна

Джерела фінансування: бюджет та контракт

Термін навчання на базі 9 класу: 3 роки 10 місяців

Вступні екзамени: українська мова (диктант); математика (усно)

Академічні права: вступ на ІІ (ІІІ) курс до ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації

Про спеціальність

Енергетичний коледж — єдиний на Україні навчальний заклад, який здійснює підготовку молодших спеціалістів зі спеціальності атомна енергетика. Його випускники – висококваліфіковані фахівці, які завжди затребувані.

На першому  та другому курсах (на базі базової загальної середньої освіти) студенти вивчають повний курс загальноосвітньої програми. Починаючи з другого курсу, навчання здійснюється за освітньо-професійною програмою.

Випускники спеціальності орієнтовані на важливу і перспективну сферу енергетичної галузі. Вони вивчають особливості монтажу ядерних енергетичних установок, вирішують проблеми надійності та безпеки АЕС для подальшого застосування на практиці й у роботі, а також готуються для професійної діяльності в галузі монтажу і експлуатації (обслуговування, ремонт і налагодження) теплоенергетичного устаткування атомних електростанцій і мають кваліфікацію технік-теплотехнік. В Україні такі фахівці є найдефіцитнішими, вони завжди мають роботу на потужних підприємствах.

Практична підготовка молодшого спеціаліста

зі спеціальності 143 «Атомна енергетика»

Студенти спеціальності 143 «Атомна енергетика»  проходять практику на таких підприємствах:

• АЕК «Київенерго»,

• ТЕЦ-5,

• ТЕЦ-6,

• ТОВ «Євро-Реконструкція»,

• «Енергоремонт»;

• «Теплові мережі»,

• «Теплові розподільчі мережі»,

• ВАТ  «Київенергоремонт»,

•   ЗАТ  «Укренергомонтаж»,

• ВАТ «Південтеплоенергомонтаж»,

• Південно-Українська, Запорізька, Рівненська, Хмельницька АЕС.

За результатами виробничої практики студенти отримують робітничий розряд.