Викладачі

Всі педагогічні працівники Державного вищого навчального закладу «Київський енергетичний коледж»  відносяться до певних циклових предметних комісій.

Циклові предметні комісії (далі ЦПК) – структурні навчально-методичні підрозділи Державного вищого навчального закладу «Київський енергетичний коледж», що проводять виховну, навчальну та методичну роботу з однієї або кількох споріднених навчальних дисциплін відповідно до Закону України «Про вищу освіту».

ЦПК створені з метою  організації методичної, навчальної та виховної роботи, підвищення теоретичного рівня та ділової кваліфікації викладачів, вивчення і впровадження новітніх педагогічних технологій, удосконалення навчально-виховного процесу.

Загальне керівництво роботою циклових предметних комісій здійснює заступник директора з навчальної роботи та завідуючі відділеннями, за якими закріплена відповідні  циклові комісії.

 

ЦПК №1

соціально-гуманітарних дисциплін

 Голова комісії   

Матюшко Ірина Олександрівна

викладач вищої категорії

 

 

 

 

 

 

 

Члени комісії

Благодатна Оксана Віталіївна, викладач першої категорії

Сусленко Володимир Андрійович, викладач першої категорії

Степаненко Наталія Миколаївна, викладач першої категорії

Пфістер Світлана Валеріївна, викладач першої категорії

Нестерович Лариса Володимирівна, викладач-методист, вища   категорія

Зайка Світлана Іванівна, викладач першої категорії

Уткіна Ірина Сергіївна, викладач першої категорії

Чеботарьова Світлана Олександрівна, викладач першої категорії

 

ЦПК №2

 природничо-математичних дисциплін

 

Голова комісії  

 Костенко Лариса Михайлівна,

викладач-методист, вища категорія

 

 

 

 

Члени комісії

Бондаренко Світлана Василівна , викладач вищої категорії

Волинець Валентина Олександрівна, викладач вищої категорії

Свириденко Тетяна Іванівна, викладач-методист,вища категорія

Соломаха Світлана Олександрівна, викладач-методист, вища категорія

Сорока Єлизавета Миколаївна, викладач-методист, вища категорія

Трушковська Людмила Михайлівна, викладач вищої категорії

Грущинська Олена Григорівна, викладач вищої категорії

 

ЦПК №3

 спеціальних та профілюючих дисциплін

 спеціальності 144

Голова комісії  

 Подушко Людмила Олександрівна 

викладач-методист, вища категорія

 

 

 

 

 

 

Члени комісії

Синенко Людмила Олександрівна, викладач-методист, вища категорія

Федченко-Галаган Євгенія Сергіївна, викладач вищої категорії

Томашевська Ольга Миколаївна, викладач-методист, вища  категорія

Щербак Віта Михайлівна, викладач вищої категорії

Фролов Станіслав Михайлович, викладач-методист,вища категорія

Довніч Сергій Кузьмич, майстер виробничого навчання  

 

ЦПК №4

 спеціальних та профілюючих дисциплін

 спеціальності 143

Голова комісії 

Ємець Ганна Теодорівна 

 викладач-методист, вища категорія

 

 

 

 

 

Члени комісії

Левченко Михайло Іванович, викладач-методист, вища  категорія

Семеняко Володимир Павлович, викладач-методист, вища категорія

Вороніна Тетяна Анатоліївна, викладач першої категорії

Коваленко Сергій Михайлович, майстер виробничого навчання

 

ЦПК №5

 спеціальних та профілюючих  дисциплін

 спеціальності 151

Голова комісії  

 Компанень Віктор Дмитрович

викладач-методист, вища   категорія

 

 

 

 

 

 

 

Члени комісії

   Аблесімова Людмила Андріївна, викладач-методист, вища категорія

   Власюк Ольга Петрівна, викладач-методист,  вища категорія

   Квашук Святослава Анатоліївна,викладач другої категорії

   Куликовська Валентина Броніславівна, викладач першої     категорії

   Гребенюк Віталій Вікторович, завідувач навчально-виробничими  майстернями

   Гатаулін Равіль Федорович, викладач-методист, вища категорія

 

ЦПК №6

 спеціальних електротехнічних дисциплін

 

 

Голова комісії  

Мамаєва Олена Василівна 

викладач-методист, вища  категорія

 

 

 

 

 

 

Члени комісії

Бенціанов Михайло Якович, викладач вищої категорії

Савіна Валентина Олександрівна, викладач-методист,вища категорія

Сімейко Віктор Миколайович, викладач вищої категорії

Карлова Олена Миколаївна, викладач вищої категорії

ЦПК №7

 профілюючих електротехнічних дисциплін

 спеціальності 141

                                  

                                    Голова комісії 

    Кузовкіна Тетяна Володимирівна 

  викладач-методист, вища категорія

 

 

 

 

 

 Члени комісії

 Зубець Сергій Петрович, викладач вищої категорії

Лазарчук Людмила Миколаївна, викладач вищої категорії

Хватова Світлана Вікторівна, викладач-методист, вища категорія

Білоус Інна Олексіївна, викладач першої категорії

Костиркін Леонід Леонідович, майстер виробничого навчання

 

ЦПК №8

 економічно-аналітичних дисциплін

                                                                               

Голова комісії 

Редька Лариса Юріївна 

викладач вищої категорії

 

 

 

 

 Члени комісії

Гладенька Юлія Миколаївна, викладач першої категорії

Гумен Антоніна Володимирівна, викладач-методист,вища категорія

Коваленко Тетяна Миколаївна, викладач-методист, вища категорія

Колесник Ірина Михайлівна, викладач першої категорії

Рудь Петро Васильович, викладач першої категорії

Сук Ірина Валентинівна, викладач-методист, вища категорія