Відділення фінансів, банківської справи та страхування

 

                   Завідуюча відділенням

                    Коваленко Тетяна Миколаївна

                                                                          

                                                                                             Кабінет 211

                                                                                       Телефон 559-26-18               

                                                                                              

                             

                     Методист

                       Колесник Ірина Михайлівна

 

 

 

 

Головним завданням відділення є забезпечення фундаментальності та високого рівня підготовки майбутніх молодших спеціалістів з фінансів, банківської справи та страхування

 

На відділенні здійснюється підготовка фахівців за денною та заочною формами навчання за спеціальністю:

Освітньо-кваліфікаційний рівень Спеціальність / спеціалізація Термін навчання Кваліфікація
«Молодший спеціаліст» 072 Фінанси, банківська справа  та страхування / Фінанси і кредит    на базі 9 класів     2 роки 10 місяців

   на базі 11 класів      1 рік  10 місяців

друга вища освіта  1 рік  4 місяці

на базі ПТНЗ             1 рік  4 місяці

Молодший спеціаліст з фінансів і кредиту

Відділення Фінансів, банківської справи та страхування ставить за мету підготувати керівників та фінансових менеджерів, що володіють мистецтвом управління фінансами підприємства.

Підготовку молодших спеціалістів забезпечує колектив педагогічних працівників коледжу, які передають свої знання, практичний і життєвий досвід студентам, докладають багато зусиль для того, щоб випускники відділення стали висококваліфікованими спеціалістами та знайшли себе на ринку праці.

Сьогодні педагогічний колектив – це добре згуртована команда однодумців, колективний розум, у якому поєднані досвід і мудрість старших, енергія і запал молодих. Якщо ви прагнете працювати з цікавими людьми, побачити у своїх викладачах не тільки кваліфікованих фахівців, захоплених своєю роботою, а й справжніх друзів та співрозмовників, які вміють розуміти студентів та прислухатися до них, ви зустрінетеся з ними на нашому відділенні.

Підготовка молодших спеціалістів забезпечується такими цикловими предметними комісіями:

Студенти відділення опановують теоретичний курс навчання та отримують практичні навички, приймають активну участь в громадському житті коледжу та міста – беруть участь в конкурсах, вікторинах, семінарах, олімпіадах тощо. Організовують концерти до свят, проводять різноманітні акції та конкурси. Беруть участь в гуртковій роботі, що проводиться в коледжі, спортивних змаганнях. Студенти відділення входять до складу студентського самоврядування коледжу.

Випускники спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» підготовлені до професійної діяльності в державних органах влади регіонального та муніципального рівня, банках і казначействах, фінансових і страхових компаніях, інвестиційних фондах, податкових інспекціях, митній службі, фінансових відділах підприємств та організацій усіх форм власності.

  

Навчання на відділенні  фінансів і банківської справи – це вагомий вклад у майбутнє!