Платіжні реквізити

Для надання благодійної допомоги коледжу у вихованні та навчанні студентів та для покращення матеріально-технічної бази відкритий Благодійний рахунок

Благодійний рахунок допомагає:

  • залученню позабюджетних коштів для забезпечення діяльності і розвитку навчального закладу;

  • удосконаленню матеріально-технічної та навчальної бази, покращенню обладнання приміщень та благоустрою території коледжу.

Благодійний рахунок надає можливість акумулювати кошти на рахунку виховного процесу, оновлення та збереження матеріально-технічної бази коледжу у цивілізованому , правовому полі.

Необхідність відкриття благодійного рахунку у коледжі покликано тим, щоб зробити перші кроки в напрямку розвитку енергетичної галузі України слід з формування її основи — освіти. Враховуючи сучасні  реалії життя, ці кроки достатньо важко зробити без акумулювання зусиль, досвіду та необхідних ресурсів.

Колектив коледжу звертається з проханням до студентів, випускників коледжу усіх років, підприємств енергетичної галузі та всіх бажаючих прийняти участь в благодійництві в знак вдячності за навчання та підготовку фахівців для енергетичної галузі України внести свій посильний вклад для поліпшення діяльності Державного вищого навчального закладу «Київський енергетичний коледж».

Запрошуємо долучитися до цієї справи та зробити свій внесок у розбудову енергетичної галузі України. Якщо Ви небайдужі до долі студентів, розвитку їх творчих здібностей, покращення їх освіти і виховання, просимо Вас направляти кошти на наш розрахунковий рахунок.

Інформація про використання благодійних коштів буде розміщена на офіційному сайті коледжу www.kek.edu.ua 

 

Наші реквізити:

Державний вищий навчальний заклад «Київський енергетичний коледж»

КОД 04627049

МФО 819020

Р/р 31552384105446

Банк: Державна казначейська служба України м.Київ

Призначення платежу: Благодійна допомога на розвиток коледжу

                                     Прізвище, ім’я, по батькові, № групи.

 

                                       З повагою, КОЛЕКТИВ КОЛЕДЖУ!