Вітаємо нашого студента групи 1ТЕ-1 Кононенка Віктора

Молодь обирає спорт! І це уже не гасло, а сьогодення. Енергетика прагне поповнення своїх штатних розписів молодими спеціалістами. Для успішної кар’єри потрібні не лише знання, а й здоров’я. У повноцінному студентському житті, окрім навчання, завжди поєднується маса занять, які дозволяють ставати кращим і впевнено наближатися до своєї мрії. Йдеться, зокрема, про спорт.

У 💥Київському енергетичному коледжі у різні роки завжди навчалися студенти-спортсмени, які досягали найвищої майстерності, не лише у професії, а і в спорті. Ось і нині маємо приємну нагоду привітати одного із наших спортсменів. Найщиріші вітання з побажаннями подальших успіхів сьогодні адресуємо першокурснику теплоенергетичного відділення КОНОНЕНКО ВІКТОРУ який брав участь у тенісних турнірах «Кубок Олімпу 1»  (06.01.2020 — 10.01.2020), де зайняв ІІ місце у віковій  категорії дорослих та  «Кубок Русанівки by Babolat 3″ (15.02.2020 — 16.02.2020) в якому виборов  І місце  у віковій  категорії до 16 років.

ВІТАЄМО!!!)