У грудні 2019р. поціновувачі документального кіно відвідали кінотеатр, де..

Зі спогадів… У грудні 2019 р. поціновувачі документального кіно🎬🎥 з числа викладацької та студентської спільнот 💥Київського енергетичного коледжу мали нагоду відвідати кінотеатр, де відбувався показ стрічки «Вистота 307.5». В основі сюжету документального фільму «Висота 307.5» історія одного з найтяжчих боїв Збройних сил України🇺🇦 – протистояння агресору 25 січня 2015 року у Дебальцевому. Серед героїв кінострічки були й безпосередні учасники бою – сержант 🔰Борис Лисий та командир 🔰Олександр Зозуляк. Олександр декілька годин пролежав під гусенями багатотонного ворожого танку. Побратими та сам чоловік не вірили в його шанси на життя. Проте Олександр вижив, одужав, а згодом ще й здобув 🥈🏆срібло на міжнародних змаганнях в Австралії зі стрільби з лука.