Повідомлений – значить убезпечений! Семінар «Торгівля людьми – проблема XXI століття»

28 січня 2020 року студенти 💥Київського енергетичного коледжу були залучені до роздумів💭 та обговорення 📣питань щодо попередження потрапляння студентів до тенет💲🔫🗝🗞🆘 торговців людьми🚻, можливостей підвищення власної обізнаності й, зрештою, як не стати на шлях «злочинця» або «жертви».

Семінар «Торгівля людьми – проблема XXI століття» майстерно організували і провели експерти з протидії торгівлі людьми БО «БФ «Карітас-Київ» – юрист Ірина Бойко та психолог Юлія Тимченко, у співпраці з фахівцями Відділу молоді та спорту Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації.

Торгівля людьми – злочин, від якого й нині потерпає світ. З кожним роком злочинці знаходять все нові способи задля незаконного використання людей, види експлуатації урізноманітнюються. Нажаль, студентська молодь належить до групи ризику потрапляння в тенета торговців людьми, оскільки, ще не маючи життєвого досвіду, саме стають на шлях самостійного життя, пошуку роботи та достойного заробітку.
    Уважні, креативні, відкриті до нових знань, студенти активно висловлювали свої думки та озброїлися знаннями з безпечного працевлаштування не лише за кордоном, а й в Україні. Під час семінарського заняття мали змогу дізнатися про основні ознаки та види торгівлі людьми, розглянути приклади надання оманливих «привабливих пропозицій» торговцями людьми, згода на які призводить до потрапляння у їх тенета.

Повідомлений – значить убезпечений!