Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Мова – це унікальна культурна спадщина кожної національності на планеті. У 💥Київському енергетичному коледжі до Міжнародного дня рідної мови студенти👩🎓👨🎓 першого курсу теплоенергетичного відділення (спеціальність 144 Теплоенергетика), натхненні викладачкою 🎓Степаненко Н.М., взяли участь у конкурсі малюнків🎨🖌 «Я обираю українську!»🇺🇦. До уваги журі були представлені як персональні, так і групові роботи. Творчі задуми студенти втілили у різних форматах, проте всі малюнки об’єднує любов до рідної мови та потяг до збереження національних традицій.

Першокурсниками електроенергетичного відділення (спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка) та відділення автоматики теплових процесів (спеціальність 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології) до Міжнародного дня рідної мови були підготовлені стіннівки.