05.02.2020 р. відбулась професійно-орієнтована екскурсія для студентів другого курсу

Головний офіс НБУ – справжня архітектурна перлина Києва, у якій завжди вирувала банківська справа. Природньо, цю установу не могли оминути увагою майбутні фінансисти💼 - другокурсники 💥Київського енергетичного коледжу (спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»).

Такий захопливий професійно-орієнтований похід 05.02.2020 р. організувала для них викладачка історії 🎓С.В.Пфістер. Після оглядової екскурсії Національним банком України, студенти 👫 завітали й до Музею грошей💰💶, де розглянули валюти різних історичних епох і країн: від монет Давнього Риму і Візантії до євро і долара, дізналися цікаві деталі з історії національної валюти – гривні та оглянули унікальну колекцію пам’ятних монет незалежної України.