Фотогалерея

Захист дипломноих проєктів студентів спеціальності 151 "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології"

Изображение 1 из 9

Цього спекотного літнього дня у 💥Київському енергетичному коледжі ще на одному відділенні звучала фінальна частина навчальної симфонії у виконанні двох груп випускників – студенти👩‍🎓👨‍🎓 спеціальності 1️⃣5️⃣1️⃣ Автоматизація та комп’ютерно інтегровані технології 📱💻🎥📡🎬 захищали дипломні проєкти. Усе вдалося й відбулося! І техніка не підвела, і люди трималися гурту, хоч і дистанційно😷, адже єднає не близька чи далека відстань, а ідея🧐 Дорогі студенти, бажаємо усім знайти справу свого життя, власних звершень і досягнень, достатку і поваги від людей, вірної підтримки близьких і приголомшливих життєвих можливостей. Нехай щастить!

Екскурсія на Київську ТЕЦ — 5
груп 3ТЕ-1 та 3Е-2

XVII  Міжнародний промисловий форум-2019

XVII Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє»

Виставка «Енергетика в промисловості — 2019»

Показове заняття на тему: «Толерантність — це мова порозуміння та спілкування» викладача Чеботарьової С.О. у групі 3А-1

Показове заняття на тему: «Мама-мій світ і надія» викладача Уткіної І.С. у групі 1Ф-1

Яскраві спогади про День студента цього року подарували нам студенти групи 2ТЕ-1🌟(Медійні таланти майбутніх теплоенергетиків ось уже 2 роки плекає і розвиває куратор О.М.Карлова). А ще за підсумками минулого навчального року адміністрація привітала найбільш активних студентів.

Щасливого усім студентства!

Всесвітній день вишиванки

Екскурсія  на Хмельницьку АЕС (м.Нетішин) та Запорізьку АЕС (м.Енергодар)

Екскурсія на ТОВ «ПІВДЕНТЕПЛОЕНЕРГОМОНТАЖ» (ЮТЕМ-ІНЖИНІРИНГ)