Фотогалерея

 

Цього спекотного літнього дня у 💥Київському енергетичному коледжі ще на одному відділенні звучала фінальна частина навчальної симфонії у виконанні двох груп випускників – студенти👩‍🎓👨‍🎓 спеціальності 1️⃣5️⃣1️⃣ Автоматизація та комп’ютерно інтегровані технології 📱💻🎥📡🎬 захищали дипломні проєкти. Усе вдалося й відбулося! І техніка не підвела, і люди трималися гурту, хоч і дистанційно😷, адже єднає не близька чи далека відстань, а ідея🧐 Дорогі студенти, бажаємо усім знайти справу свого життя, власних звершень і досягнень, достатку і поваги від людей, вірної підтримки близьких і приголомшливих життєвих можливостей. Нехай щастить!

За період 😷 карантину 🎓викладачі 💥Київського енергетичного коледжу разом зі 👫студентами випускного курсу теплоенергетичного відділення спеціальності 1️⃣4️⃣3️⃣ «Атомна енергетика»⚛️ так відточили навички використання технологій спільної хоч і дистанційної роботи, що захист дипломних проєктів у синхронному режимі із забезпеченням надійної автентифікації осіб 👫студентів, відбувся на одному диханні. Зараз усі хвилювання позаду і посмішки учасників чарівницького дійства це засвідчують. Усім є що доброго за роки навчання згадати, а сьогодні гарна нагода щось дуууже гарне собі загадати. Та не будемо розводити сентиментів. Побажаймо нашим випускникам, щоб наполеглива праця, завжди компенсувалася легкістю здійснення мрій. Нехай нашим любим щастить!

17 червня 2020 року знатно потрудилися викладчі та четвертокурсники 💥Київського енергетичного коледжу: відбувся 📲📡🎤💻🖥онлайн-захист дипломних проєктів студентів👫 двох груп електроенергетичного відділення, спеціальності 💡141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. Дякуємо усім за кропітку роботу, за відповідальність, за відданість і за теплоту сердець! Вітаємо🎉 новеньких молодших спеціалістів, бажаємо особистісної реалізації, нехай щастить💙💛

Екскурсія на Київську ТЕЦ — 5
груп 3ТЕ-1 та 3Е-2  

XVII  Міжнародний промисловий форум-2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XVII Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє»

Виставка «Енергетика в промисловості — 2019»

 

Показове заняття на тему: «Толерантність — це мова порозуміння та спілкування» викладача Чеботарьової С.О. у групі 3А-1

Показове заняття на тему: «Мама-мій світ і надія» викладача Уткіної І.С. у групі 1Ф-1

Яскраві спогади про День студента цього року подарували нам студенти групи 2ТЕ-1🌟(Медійні таланти майбутніх теплоенергетиків ось уже 2 роки плекає і розвиває куратор О.М.Карлова). А ще за підсумками минулого навчального року адміністрація привітала найбільш активних студентів.

Щасливого усім студентства!

Всесвітній день вишиванки

 

День відкритих дверей

 

Екскурсія  на Хмельницьку АЕС (м.Нетішин) та Запорізьку АЕС (м.Енергодар)

 

 


Екскурсія на ТОВ «ПІВДЕНТЕПЛОЕНЕРГОМОНТАЖ» (ЮТЕМ-ІНЖИНІРИНГ)


Екскурсія на Київську ГЕС (м.Вишгород)

 

Енергоквест «Місто енергії» 

XVI Міжнародний форум «Паливно — енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє»

 

 

Більше фото можна переглянути на офіційній сторінці Київського енергетичного коледжу в соціальній мережі Instagram